CZUWAJ PRZEMYŚL - ŻURAWIANKA - 5 : 1 (2 : 0)

Żurawianka: Bojko – Gawłowski, Podolak, M Bąk, Banaś – Krzyk, Beer, Majcher, Zabłocki – Wrona, K. Bajwoluk (65’ Hop).

Czuwaj: Perykasza (46’ Aleksander) – Paweł Kitor (46’ Niedziela), Przybyszek (46’ Urbański), A. Kocaj, Giergont,– Piotr Kitor, Fudali, Łach (72’ K. Kocaj), Machunik (46’ Gierczak), – Świst, Łocha (58’ Biliński).

Sędziował: Paweł Pawlus (Przemyśl).

Widzów: 150.

Wyniki pozostałych par: Korona Trójczyce – LKS Nakło, Wiar Krówniki – Pogórze Dubiecko, Viking Orły - Tęcza Kosienice, Granica Stubno – Polonia II Przemyśl, Gwiazda Maćkowice – San Hureczko, Fort Jaksmanice - LKS Batycze, Cresovia Kalników - Unia Fredropol.

Mecz zapowiadał się wyjątkowo ciężko dla Żurawianki. Czuwaj w 1 kolejce pokonał Hurko 6:0 natomiast Żurawianka uległa na własnym stadionie Dubiecku 3:0, co pokazało, że zdecydowanym faworytem będzie drużyna z Przemyśla.  I tak tez było. Już od 1’ spotkania zawodnicy Czuwaju grali bardzo ofensywnie i cały czas stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. Żurawianka w pierwszych minutach umiejętnie się broniła i kontrowała. W 13’ po indywidulanej akcji Majcher zagrał długa piłkę do wbiegającego w pole karne Krzyka, który minimalnie się spóźnił i nie udało mu się oddać strzału
w zasadzie do pustej bramki. Na tą akcję Czuwaj odpowiedział akcją, po której głową bramkę zdobył Świst. Ten sam zawodnik również zdobył bramkę na 2:0 dla Czuwaju w 36’ minucie i do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie Żurawianka straciła jeszcze 3 bramki: a na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Łach oraz Gierczak. Natomiast Żurawianka odpowiedziała tylko jednym trafieniem za sprawą Bajwoluka, któremu asystował Majcher dzięki bardzo ładnej akcji i wymianie dwójkowej
z Krzykiem. Przemyski Czuwaj odniósł zasłużone zwycięstwo. Jednak na pochwały zasługuję drużyna z Żurawicy, która pomimo wysokiej przegranej zagrała dobre zawody i zostawiła dużo serca na boisku.