Akademia Żurawianki na turnieju UKS Orzełki Cup 2021!

22 lutego 2021, godz. 12:45, 361 wyświetleń

W ubiegłą sobotę Akademia Żurawianki brała udział w Turnieju UKS Orzełki Cup 2021 pod patronatem Starosty Powiatowego w Przemyślu Pana Jana Pączka. Na hali w Drohojowie nasi chłopcy z rocznika 2013 rywalizowali z bardzo dobrymi drużynami: UKS Orzełki (gospodarz), Błysk Jarosław, UKS Orlik Przemyśl i Akademia Piłki Nożnej JKS Jarosław. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, mecze obfitowały w grad bramek, ale przede wszystkim uśmiech i radość na twarzach najmłodszych zawodników. Na zakończenie turnieju każdy zawodnik otrzymał indywidualny pamiątkowy medal, a każda z drużyn jako jedność wzniosła puchar zwycięzcy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, sportową rywalizację utrzymaną w duchu fair play i przede wszystkim chwil rozrywki, i radości dla najmłodszych! Fotorelcja z turnieju będzie dostępna w Galerii za co serdecznie dziękujemy Panu Wojciechowi Decowi!

Marcin Inglot
marcin.inglot92@gmail.com