Bolesław Myka odszedł na wieczny odpoczynek!!!

12 kwietnia 2022, godz. 23:01, 579 wyświetleń

Z głębokim żalem informuję, że 11.04.2022 r. zmarł długoletni zawodnik i działacz LKS Żurawianka Żurawica Bolesław MYKA. W ostatnich latach swojej społecznej działalności dla klubu był osobą, która odpowiedzialna była za sprzedaż biletów na mecze Żurawianki rozgrywane w 4 i 5 lidze. Ciepły, miły, kulturalny człowiek. Do ostatnich dni swojego ziemskiego życia pamiętał o naszej drużynie i zawsze pytał jak tam Żurawianka. Dodam, że zupełnie bezinteresownie, czynnie udzielał się na rzecz klubu tą pasję i miłość do klubu zaszczepił we wnuku Marcinie Inglocie, którego wsparcie w ostatnich latach jest nieocenione. Jego niespodziewana śmierć bardzo poruszyła naszą klubową społecznością.
Maringowi oraz całej rodzinie składamy z serca idące wyrazy szczerego współczucia!
Obrzęd pogrzebowy rozpocznie się o godz. 11:00, w kościele Parafialnym w dolnej Żurawicy, a następnie na miejscowym cmentarzu przy ul. Bankowej w Żurawicy.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU! CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com