Długo wyczekiwana chwila!!!

29 października 2022, godz. 16:34, 239 wyświetleń

W dniu 28.10.2022 r. na zaproszenie Pana Tomasza Szeleszczuka Wójta Gminy Żurawica oraz Pana Macieja Gałuszkę Przewodniczącego Rady Gminy Żurawica uczestniczyłem mogę śmiało powiedzieć w historycznym wydarzeniu jakim było podpisanie umowy na budowę budynku klubowego
z trybunami, z oświetleniem boiska oraz węzła sanitarnego oraz samych trybun od strony ulicy Jana Pawła II z wykonawcą II etapy modernizacji naszego obiektu przy ul. Sportowej 35 w Żurawicy.

Tym samym marzenie Moje oraz wszystkich osób, które były lub są związane w jakikolwiek sposób
z naszym klubem namacalnie ziści się już za 300 dni. W miesiącu sierpniu 2023 r. będziemy mogli osobiście uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu jakim będzie zakończenie budowy i oddanie budynku do uzytku. Nasz obiekt będzie nie tylko najnowocześniejszy ale również bardzo funkcjonalny. Będzie to wizytówka nie tylko naszej Gminy Żurawica ale i powiatu przemyskiego.

Z tego miejsca w Imieniu Swoim, Zarządu, Zawodników i wszystkich tych osób, którym dobro naszego klubu leży na sercu serdecznie podziękowania kieruję dla Pana Tomasza Szeleszczuka Wójta Gminy Żurawica, Pana Macieja Gałuszki Przewodniczącego Rady Gminy Żurawica, dla Radnych Gminy Żurawica dla pracowników Urzędu Giny w Żurawicy i wszystkich osób, które przyczyniły się do tego aby ta inwestycja była możliwa.

Teraz pozostaje nam tylko odliczać dni do zakończenia tak bardzo potrzebnej inwestycji.

Zapraszam do obszernej relacji z wspominanego wydarzenia jakim było podpisanie umowy na budowę budynku oraz zaplecza przy stadionie sportowym LKS Żurawianka – linki poniżej

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com