Festyn AUGUSTIADA w parafii św. Józefa

08 września 2021, godz. 00:12, 201 wyświetleń

W dniu 04.09.2021 r. nasi chłopcy i jedna dziewczyna Wiktoria z rocznika 2008 i 2009 mieli przyjemność wziąć udział w Festynie "AUGUSTIADA" organizowanym przez Parafię św. Józefa w Przemyślu tj. przez Zgromadzenie Księży Salezjanów. Pomimo dobrej gry, po walce i ogromnym zaangażowaniu zajęliśmy 5 miejsce. Brawa dla drużyny i trenera za sportową postawę, rywalizację do samego końca.

Poniżej szczegóły turnieju i galeria zdjęć:

Grupa I

SMS Przemyśl - Orlik Przemyśl 1:0, SMS Przemyśl - LKS Żurawianka Żurawica 1:0, Orlik Przemyśl - LKS Żurawianka Żurawica 2:0,

Lp. Drużyna Liczba punktów
1 SMS Przemyśl 6
2 Orlik Przemyśl 3
3 LKS Żurawianka Żurawica 0

Grupa II

Duma Przemyśla Biali - Orzełki Kaszyce 3:0, Duma Przemyśla Niebiescy - Orzełki Kaszyce 1:5, Duma Przemyśla Biali - Duma Przemyśla Niebiescy 7:1

Lp. Drużyna Liczba punktów
1 Duma Przemyśla Biali 6
2 Orzełki Kaszyce 3
3 Duma Przemyśla Niebiescy 0

Półfinały:

SMS Przemyśl - Orzełki Kaszyce 3:2, Orlik Przemyśl - Duma Przemyśla Biali 1:2

Mecz o 3 miejsce:

Orzełki Kaszyce - Orlik Przemyśl 0:3

Finał:

SMS Przemyśl - Duma Przemyśla Biali 1:0

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce w turnieju Drużyna
1 SMS Przemyśl
2 Duma Przemyśla Biali
3 Orlik Przemyśl
4 Orzełki Kaszyce
5 LKS Żurawianka Żurawica
6 Duma Przemyśla Niebiescy

Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Kamińskiemu za zaproszenie, świetną atmosferę i zabawę. A także gratulujemy Dawidowi WILKOSOWI naszemu zawodnikowi a zarazem księdzu ze Zgromadzenia Salezjan zwycięstwa jego seniorskiej drużynie w turnieju oraz nagrody dla najlepszego zawodnika i strzelca tego turnieju.

Poniżej link do foto relacji z "AUGUSTIADY"

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com