03 października 2023, godz. 16:33, 88 wyświetleń

LKS Granica Stubno 3  :0 (2 :0) LKS Żurawianka Żurawica

Arkadiusz Cichocki 65’ ( 3  : 0)

Granica : D. Kot , Cichocki , Harłacz , F. Kot,  H. Kowal , J .Kowal , Kowałyk ,Ochenduszkiewicz, Pempuś , Piejko (  68 ‘)

Ławka :M. Błaszczyk ,Kopeć ( 68’) , Kupiec , Mirek,  Trener : Mariusz Błaszczyk

Kartki :Grzegorz Piejko 45’ żółta kartka

• W przypadku zawodnika z ławki wartość podana w nawiasie  to minuta w , której gracz pojawił się na boisku.

• W przypadku zawodnika wyjściowego składu wartość w nawiasie pokazuję minutę w , której zawodnik opuścił murawę .

Żurawianka : Trzeciak, Górniak ( 60’) , Zabłocki , Kohut (77 ‘) , Jarosz (65 ‘) . Owoc( 69 ‘) ,Partyka ( 38’) , Podolak (84 ‘) , Stelmach , Wilkos , Wilowski

Ławka :Bojko , Curyło( 69’) ,Kud ( 60’)  Łuc (77 ‘) , Maksym (38’) , Podwyszyński ( 84’) , Skalski (65’)  Trener :Łukasz Przybyszek

Kartki : Kohut -  51’ , Zabłocki -47’ ,Podolak 76’ ( wszyscy napomniani żółtą kartką)

Granica Stubno zasłużenie zwyciężyła Żurawiankę w niedzielnym meczu.

Gospodarze prezentowali się znacznie lepiej z piłką przy nodze. My staraliśmy się grać krótkim otwarciem rozpoczynanym od Trzeciaka , ale nasza pomoc nie radziła sobie ze swoimi rywalami w szeregach gospodarzy właśnie z tej formacji,

Miejscowi objęli prowadzenie już w 7 minucie gry za sprawą Grzegorza Piejki , który przyjął płaskie , dolne podanie w pole karne , po czym ,minął kryjącego go defensora i przymierzył bardzo mocno w środek bramki .Trzeciak nie zdołał zaragować , gdyż uderzenie było bardzo mocne .

W 15 minucie uderzenie na bramkę Damiana Kota oddal Wilowski Kacper , jednak piłka pofrunęła nad poprzeczką a bramkarz granicy efektownie rzucił się . Idealne ujęcie dla fotoreporterów .

W 25 minucie wynik podwyższył Hubert Kowal.

W 38 minucie murawę z powodu kontuzji opuścił Partyka Patryk . Ta wymuszona zmiana sprawiła to ,że mieliśmy problem z utrrzymywaniem się przy piłce w lini pomocy.

Obrońcy z łatwością wyprzedali Wilowskiego i bez trudu przejmowali futbolówkę , bądź zostawali ją Damianowi Kotowi aby wznowił grę.

Po przerwie dwa razy pojedynki z graczami ze Stubna wygrywał Treciak .

W 55 minucie gry na indywidualną szarżę zdecydował się Piejko po wymanewrowaniu całej obrony stanął sam na sam z naszym bramkarzem jednak bramkarz Żurawianki okazał się lepszy .

W 65 ‘ na 3 :0 z rzutu wolnego odalonego około 25 metrów od bramki Trzeciaka przymierzył Cichocki ustalając wynik meczu . Piłka skozłowała przed naszym bramkarzem ,który się rzucił ale nie zdołał zapobiec utracie bramki.