Żurawianka Żurawica

Inauguracja rozgrywek Młodzika D1

02 września 2023, godz. 09:35, 92 wyświetleń

A A A

W dniu 01.09.2023 r. o godzinie 17:00 inauguracje rozgrywek miała druzyna  Młodzik D1 (rocznik 2011 i młodsi), która wygrała z 2:1 z Czuwajem Przemyśl.

Mecz pomiędzy Żurawianką a Czuwajem był pełen emocji i napięcia od pierwszego gwizdka sędziego. Obie drużyny walczyły dzielnie przez cały mecz, ale to Czuwaj wyszedł na prowadzenie  w 14' za sparwą bramki zdobytej przez Huberta RUPAR.  Do wyrówniana z strzałem z rzutu wolnego doptowadził Oskar. Drugą połowę rozpoczęliśmy z podwyższoną intensywnością. Na kilka minut przed końcem meczu nastała chwila chwały dla Majki z Żurawianki, który strzelił decydującą bramkę. To był moment pełen euforii i radości.Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Żurawianki, a zawodnicy i kibice świętowali to zwycięstwo z ogromnym entuzjazmem. To był naprawdę ekscytujący i zacięty mecz, w ktrym słowa uzuania należa się zarówno zawodnikom jednej jak i drugiej drużyny.

Poniżej prezentujemy plan rozgrywek drużyny młodzik.

W lidze jest 7 drużyn łącznie z nami. Czyli gramy 6 kolejek a zestawienie spotkań przedstawia sie następująco.

1 - 01.09.2023 godzina 17:00 - Żurawianka - Czuwaj,
2 - 09.09.2023 godzina 12:00 - Orlik - Żurawianka,
3 - 16.09.2023 godzina 10:00 - Żurawianka - SMS Przemyśl,
4 - 23.09.2023 godzina 14:00 - Polonia - Żurawianka,
5 - 30.09.2023 godzina 11:00 - Żurawianka - Medyka,
6 - 07.10.2023 godzina 14:00 - Grochowce - Żurawianka.