Krzysztof Bajwoluk zawodnikiem Żurawianki!

13 lipca 2021, godz. 21:49, 787 wyświetleń

Pierwszym letnim wzmocnieniem Żurawianki jest wicekról strzelców ubiegłego sezonu w przemyskiej A-klasie Krzysztof Bajwoluk. Dwudziestopięcioletni napastnik w poprzednim sezonie występował w LKS Batycze.

Wychowanek naszej drużyny urodził się 24 czerwca 1996 roku w Przemyślu. Do tej pory w czarno-pomarańczowych barwach wystąpił 113 razy (59 występów w A-klasie, 54 występy w B-klasie) i strzelił w nich 35 bramek (14 w A-klasie, 21 w B-klasie). W minionym sezonie w drużynie z Batycz na boiskach A-klasy wystąpił w 31 meczach strzelając w nich 29 bramek będąc najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny i drugim najskuteczniejszym zawodnikiem całych rozgrywek.

Witaj w domu!

Marcin Inglot