LKS ŻURAWIANKA NA SWOIM!

12 sierpnia 2022, godz. 13:37, 218 wyświetleń

LKS ŻURAWIANKA NA SWOIM!

Po dwóch latach tułaczki, po obcych boiskach, pierwszy etap remontu stadionu LKS Żurawianka Żurawica zakończony i w najbliższą niedzielę piłkarze wracają wreszcie na swoje boisko! Oczekujemy na zakończenie drugiego, kompleksowego remontu stadionu tego zasłużonego, prawie stuletniego klubu we wsi Żurawica koło Przemyśla, gdzie działały z powodzeniem znane w województwie, kraju i poza jego granicami między innymi sekcje: lekkoatletyczna, zapaśnicza, motorowa, tenisa stołowego, piłkarska i siatkarska. Jako długoletni sympatyk, a wcześniej działacz i zawodnik tego klubu, życzę klubowi wielu sukcesów, owocnej i szczęśliwej działalności! POWODZENIA!

2022-08-12

png.png