Nabór do Trampkarzy!

04 sierpnia 2021, godz. 09:40, 370 wyświetleń

Ludowy Klub Sportowy Żurawianka ogłasza nabór dla chłopców i dziewczynek urodzonych w latach: 2007, 2008, 2009 i 2010.

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszej drużyny! Jeśli chcesz wznowić, kontynuować bądź rozpocząć swoją przygodę z piłkę, uczestniczyć w regularnych treningach, brać udział w rozgrywkach ligowych nie zwlekaj – już dziś dołącz do naszej drużyny!

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: 509 345 054 (prezes Jarosław Gawłowski); lub pisząc na adres mailowy: biuro@lkszurawianka.pl

Zajęcia:  dwa razy w tygodniu na Stadionie sportowym LKS Żurawianka! Pierwsze zajęcia organizacyjno-sportowe w PIĄTEK o godz. 16.45.

DOŁĄCZ DO NAS! CZEKAMY NA CIEBIE!

Marcin Inglot
marcin.inglot92@gmail.com