Następnym rywalem LKS Nakło

05 maja 2023, godz. 10:31, 122 wyświetleń

A A A

LKS Nakło - Żurawianka Żurawica 0.7.05.2023 godzina 17.00

W niedzielę czeka nas trudny mecz. Naszym przeciwnikem będzie dwunasta drużyna rozgrywek .Będzie niezwykle ciężko powtórzyć rezultat z jesieni z dnia 2 października 2022 roku kiedy to na ŻurawArenie zremisowaliśmy 1 :1 .

Wtedy bramkę w trzeciej minucie spotkania strzelił doświadczony Artur Ścigaj. Do remisu doprowadził w 41 minucie Majcher , który w tej rundzie reprezentuje wraz z innym naszym wychowankiem zespół z Batycz.

Wtedy posiadaliśmy w składzie doświadczonych zawodników takich jak Banaś czy Łukasz Bąk , którzy mają doświadczenie gry w IV lidze podkarpackiej bądź wyżej.

W obecnej sytuacji rezultat remisowy będzie sporym osiągnięciem , gdyż jesteśmy przedostatnią ekipa ligi z dorobkiem 13 punktów. LKS Nakło posiada na swoim koncie dwa razy więcej “oczek “ od nas.

Z LKS Nakło mierzyliśmy się do tej pory 6 razy ( pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami odbył się w Dzień Niepodległości 11 listopada 2018)

6 meczów dom: 2 z, 2 r; wyjazd: 1 z, 1 r; pkt. 11 : 2 - br. 11 : 5

*Na dzień 5 maja 2023 roku Łukasz Bąk nie rozegrał żadnego spotkania w barwach Żurawianki w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 mamy nadzieję , że ten stan rzeczy zmieni się.

Kolejka 24 - 6-7 maja

Polonia II Przemyśl, -, Unia Fredropol, 7 maja, 17:00

Wiar Krówniki, -, Tęcza Kosienice, 7 maja, 17:00

LKS Batycze, -, San Hurko/Hureczko, 6 maja, 15:00

LKS Nakło, -, Żurawianka Żurawica, 7 maja, 17:00

Korona Trójczyce, -, Pogórze Dubiecko, 6 maja, 17:00

Fort Jaksmanice, -, Czuwaj Przemyśl, 7 maja, 17:00