Bartłomiej Trzeciak - Dawid Wilkos, Dawid Zabłocki, Mariusz Przybyszek, Kud Gracjan(75' Karol Barszczowski), Łukasz Jarosz(80' Karol Łuc), Konrad Majcher, Jakub Owoc, Kamil Skalski, Dominik Biały, Kacper Wilowski

Kartki :Karol Barszczowski , Kacper Wilowski (żółte)

1-4 83' Wojciech Kublicki (as. Piotr Wasyłeczko)

Sędzia główny: Andrzej Hreczka (Przemyśl)

Sędziowie liniowi: Mariusz Jajkowski i Wiesław Szkrabut (obaj Przemyśl

W kontekście absencji w tym spotkaniu Karola Podwyszyńskiego i Jakuba Stelmacha pomocne okazały się powroty do składu Mariusza Przybyszka i Dawida Wilkosa.

Doświadczony defensor , który przed tym sezonem , zamienił przemyski Czuwaj na Żurawiankę , zajął miejsce centrum obrony , zaś Dawid Wilkos  na potrzeby tego spotkania wcielił się w role bocznego obrońcy .

Żurawianka dominowała na murawie. Odważnie poczynali sobie Konrad Majcher i Dominik Biały . To właśnie po faulu na tym drugim środkowym pomocniku sędzia Hreczka podyktował rzut wolny z około 25 metrów od bramki Kamila Jakubowskiego.

Skutecznym egzekutorem okazał się sam poszkodowany.Uderzenie popularnego “ Cypisa” za sprawą rykoszetu od jednego z obrońców trafiło do siatki bramkarza Unii.

Wspomniany bramkarz rzucił się do piłki lecz piłka skozłowała bezpośrednio przed nim , kończąc swój lot w bramce gospodarzy przy długim slupku .

Trzeba zeznaczyć , że Unia w pierwszej połowie oddała jeden groźny strzał kiedy to nasza obrona pozwoliła przedrzeć się jednemu z graczy miejscowych , lecz Bartłomiej Trzeciak efektowną paradą przeniósł futbolówkę  nad poprzeczką bramki gości.

W 25 minucie ponownie zza pola karnego uderzał Biały , najlepszy gracz tego spotkania  ponownie uderzeniem z dalszej odległości pokonał Jakubowskiego .

W 60 minucie efektownym dryblingiem popisał się Dominik Biały , który mijał obrońców gospodarzy  , jak tyczki , niczym wytrawny narciarz alpejski  Aksel Lund Svindal  .

Gracz oznaczony numerem czternasatym zakończył swój rajd uderzeniem z pola karnego , tuż przy słupku bramki , pewnym uderzeniem w  dolną część siatki .

Bramkę na 4 :0 dołożył Wilowski , który nie kryty przez nikogo z defensorów , znalazł się w środkowej części pola karnego , uderzeniem głową z najbliszej odległości nie dał szans goalkeepeerowi miejscowych.

Niestety tracimy bramkę grając w przewadze liczebnej w 83 minucie za sprawą dośrodkowania na długi słupem , którego autorem był Piotr Wasyłeczko , wykończył precyzyjnym strzałem Wojciech  Kublicki tuż przy krótkim słupku bramki strzeżonej przez Trzeciaka . Rezerwy Polonii Przemyśl pokonały Koronę Olszany 2 :1 u siebie . Żurawianka traci tylko dwa punkty do Korony Olszany!