Pierwsze koty za płoty!!!

08 września 2021, godz. 00:31, 249 wyświetleń

KS SZÓWSKO - ŻURAWIANKA

4 : 3 (2 : 1)

Bramki dla Żurawianki

2 : 1 – Jacek DYRKACZ 40’,

3 : 2 – Szymon DUDEK 58’ (karny),

4 : 3 – Konrad LENART 70’,

Jak już wcześniej pisałem nasza drużyna trampkarzy swój inauguracyjny mecz rozegrała 07.09.2021 r. o godz. 19:00 w Szówsku.
Mecz odbył się przy sztucznym oświetleniu co było nie lada przygodą dla naszych chłopaków i dziewczyny, dzięki czemu mogli poczuć się jak gracze z boisk ekstraklasowych, rozpoczynając mecz o tak późnej porze.
Niestety, ulegliśmy nieznacznie rywalowi z Szówska: 4:3 ale tanio skóry nie sprzedaliśmy a na pewno dobrze się za prezentowaliśmy, co rokuje na następne mecze.
Istotnym faktem jest, że przed samym sezonem a właściwie przed meczem kontuzji doznało naszych dwóch zawodników Alek i Filip a trzeci Kuba się rozchorował, co mogło mieć też duże znaczenie.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do treningów.
Dziękuję Trenerowi i drużynie za świetna postawę i życzę powodzenia w sobotę w Tuczempach w meczu z miejscowym Piastem.

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com