PIŁKARSKA ŚRODA 28.04.2021 R.

28 kwietnia 2021, godz. 20:01, 255 wyświetleń

PIŁKARSKA ŚRODA 28.04.2021 R.

Przemyska A klasa tej środy nie grała, a grały tylko I, II i III ligi, z czego nas interesują strefy spadkowe II i III ligi.

Wyniki par II ligi: Motor Lublin – Chojniczanka 2 : 2, Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 0 : 0, Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz 2 : 0, Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 0 : 0. Tak jak prognozowałem, po tej kolejce strefa spadkowa nie ulegnie żadnej zmianie i nadal żadna drużyna nie jest zagrożona spadkiem do naszej III ligi. Hutnik Kraków ma nadal 8 punktów przewagi nad strefą spadkową (Olimpia Elbląg).

Wyniki par III ligi: KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 0 : 2, Cracovia II Kraków – Siarka Tarnobrzeg 0 : 0, Stal Kraśnik – Wisła Puławy 1 : 1, Lewart Lubartów – Stal Stalowa Wola 1 : 2, Hetman Zamość – Podlasie Biała Podlaska 1 : 4, Wisła Sandomierz – Orlęta Łuków 2 : 1.

Porażka KS Wiązownica jeszcze bardziej skomplikowała sytuację. Tak jak przewidywałem Podlasie pewnie wygrało w Zamościu i uciekło drużynie z Wiązownicy, a Stal Kraśnik zremisował z liderem Wisłą Puławy i o jeden punkt zbliżył się do niej. Podobnie też rezerwa Cracovii po remisie u siebie z Siarką Tarnobrzeg ustępuje KS Wiązownica jednym punktem. Lewart Lubartów jednak uległ Stali Stalowa Wola i zachował 5 punktów przewagi. W tej sytuacji KS Wiązownica sama pozostaje walczyć o utrzymania z rezerwą Cracovii i Stalą Kraśnik.

2021-04-28