13 września 2021, godz. 08:32, 201 wyświetleń

3 : 1 (2 : 1)

Bramka dla Żurawianki: Szymon Dudek.

Żurawianka: Kupka – Lenart, Fiołek, Żygała, K. Rywak, Dud, W. Dec, Tywoniuk, D. Rywak, Dudek, T. Jasiński, Dyrkacz.

W pozostałych parach grają: Cresovia Kalników - Unum Babice ?, KS Wiązownica – KS Szówsko ?.

Mecz był naprawdę na wysokim poziomie. Trampkarze grali bardzo dobrze. Dużo ładnych akcji z jednej i drugiej strony. Niestety w 20 i 21 minucie stracili dwie bramki po mocnych strzałach pod poprzeczkę. W 30 minucie po faulu na Wiktor Dec karnego dla nas na 2:1 strzela Szymon Dudek. W drugiej połowie mimo upału gramy ładnie. W 75 minucie po mocnym strzale przeciwnika nasz obrońca zmienia kierunek lotu piłki i ta niestety wpada do bramki. Przegrywamy 3:1 Ale dla naszej drużyny należą się duże brawa