Przegrana Trampkarzy!

16 września 2021, godz. 22:27, 218 wyświetleń

ŻURAWIANKA - KS WIĄZOWNICA

1 : 13 (1 : 6)

Mimo przegranej o dużych rozmiarach to teoretycznie - patrząc na inne wyniki w lidze i praktycznie - patrząc na rocznik (Wiązownica siedmiu zawodników z rocznika 2007, Żurawica tylko dwóch) i grę przeciwnika, graliśmy dzisiaj z najmocniejszą drużyną w naszej lidze. Zabrakło kilku zawodników m. in. Szymona D. Mikołaja N. Michała R. Nikodema K. Miłosza D. Cieszę się, że nasza drużyna zagrała do końca mimo wysokiej porażki, że wszyscy wrócili cali i zdrowi. Zostały jeszcze dwa mecze, które będą okazją do wywalczenia punktów.
Dziękujemy zawodnikom za walkę i sportową postawę, grę do ostatniego gwizdka sędziego a rodzicom za transport. Weekend wolny. Po weekendzie trenujemy i w następną sobotę przedostatni mecz z Kalnikowem.

Szówsko przegrywało z Wiązownicą 23 do 0 i zeszło szybciej z boiska. Nasi zagrali trampkarze zagrali do końca i to się liczy.

Do boju Żurawianko.

Jarosław Gawłowski