Przyszłe pokolenie!

24 sierpnia 2022, godz. 22:34, 141 wyświetleń

W miniony poniedziałek nasze najmłodsze grupy z roczników 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011 w ramach treningu miały zorganizowany wspólny grill z rodzicami i trenerami. Jednoczesnie w trakcie oczekiwania na pyszną kiełbaskę zostały przeprowadzone testy sprawnościowe i biegowe naszych podopiecznych na potrzeby Narodowej Bazy Talentów. W tym dniu dopisała: pogoda, rodzice, zawodnicy i zawodniczki naszego klubu - młodego pokolenia.
Dzieci z wymienionych roczników trenują pod okiem Jarosława GAWŁOWSKIEGO i Stanisława NIETRZEBY. Gołym okiem widać, że chętnych do treningu i spędzania aktywnie wolnego czasu na naszym zmodernizowanym obiekcie nie brakuje.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stadion aby móc przeżyć przygodę, zdobyć nowe umiejętności oraz zawrzeć nowe znajomości, aby doświadczyć tych wszystkich emocji wystarczy przyjść na trening.

Zaprzaszamy.

Jarosław Gawłowski