Relacja z obozu sportowego Żurawianki.

03 marca 2022, godz. 21:36, 203 wyświetleń

Relacja z obozu dochodzeniowego

LKS Żurawianka Żurawica

21.02.-25.02.2022 r.

Tygodnie przygotowań i planowania dały

wyśmienity rezultat!

Obóz udał nam się w 100%!

Lepiej być nie mogło!

Zobaczcie naszą relację!

Dzień 1

Wszystkim dopisują wyśmienite humory, a przecież to dopiero początek. Z każdym dniem będzie coraz fajniej!

Zaczęliśmy od kilku słów od siebie aby poznać nowych kolegów i koleżankę. Po czym udaliśmy się na halę w celu przeprowadzenia treningu piłki nożnej metodą Coerver Coaching gdzie pracowaliśmy nad panowaniem nad piłką i doskonaliliśmy podania i przyjęcia. Następnie udaliśmy się na drugie śniadanie. Kolejnym programem dnia było przeprowadzenie testów biegowych, zwinnościowych. Odbyły się też zajęcia
z warsztatów na temat odżywianie młodego piłkarza i treningu mentalnego. Jeszcze przed obiadem nasi podopieczni rywalizowali ze sobą w grach zespołowych jak: koszykówka, piłka ręczna. Po smacznym obiedzie nadszedł czas na to co piłkarze lubią najbardziej, mecze.

Dzień 2
Drugi dzień obozu sportowego na hali sportowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr w 1 Żurawicy zaczęliśmy również treningiem piłki nożnej metodą Coerver Coaching ale tym razem skupiliśmy się na grze 1 na 1 w obronie i w ataku oraz na szybkości. Po śniadaniu naszych podopiecznych czekała niespodzianka w postaci treningu z mistrzem karate. Pod okiem Pana Mariusza Szczęsnego który posiada drugi dan w karate kyokushin nasi chłopcy i dziewczynka poznali techniki samoobrony oraz zasad bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły, na przystanku itd. oraz postępowania w stosunku do obcych. Po treningu wszyscy byli głodni jak wilki więc udaliśmy się na obiad. I podobnie jak dzień wczesnej drugi dzień obozu zakończyliśmy rywalizacją rozgrywają ze sobą mecze.

Dzień 3
Początek trzeciego dnia obozu piłkarskiego zaczęliśmy tradycyjnie treningiem piłki nożnej metodą Coerver Coaching, w którym skupiliśmy się na wykończeniu akcji i grach zespołowych. Po śniadaniu plany pokrzyżowała nam pogoda i musieliśmy zrezygnować z wizyty i jazdy w Stajni Żurawica. Jednak pomysły trenerów zaskoczyły młodych piłkarzy, którzy wprowadzeni w świat zabaw, gier i rywalizacji byli w swoim żywiole. Po mimo wyczerpującego i intensywnego dnia zachowali siłę na mecze gdzie dali z siebie wszystko.

Dzień 4
Dzień 4 obozu sportowego. Widać zmęczenie fizyczne u naszych małych mistrzów ale humory dopisują i twardo idą w zaparte, że jest ok. Więc zaczynamy rozgrzewką i kończymy konkursem o króla karnych obozu.  Następnie udaliśmy się do kina, odwiedziliśmy restaurację KFC i przystąpiliśmy do realizacji planu z dnia 3 to jest przejażdżki konnej. Pogoda dopisała, trenerka Gosia dzięki czemu każdy z naszych obozowiczów zaliczył przejażdżkę konną.

Dzień 5
Dzień 5 obozu to turniej piłkarski po Honorowym Patronatem Wójta Gminy Żurawica Pana Tomasza Szeleszczuka, w którym wzięły drużyny nie tylko z naszego regionu ale także z poza powiatu przemyskiego ale o tym w osobnej relacji.

Niestety jak to się mówi. To co dobre szybko się kończy. Ale spokojnie, jeszcze nie jeden obóz przed nami! Dla nas najważniejsze, że naszym uczestnikom się podobało!Że udało nam się odciągnąć dzieci od komputera, telewizora i razem spędziliśmy kilka emocjonujących dni szlifując swoje umiejętności piłkarskie to było min. Jednym z celów obozu.
Serdeczne podziękowania dla trenerów a zarazem opiekunów Jarosława GAWŁOWSKIEGO i Stanisława NIETRZEBĘ za profesjonalną opiekę, zaangażowanie oraz inwencję twórczą – Zarząd Klubu.

Dziękujemy osobom bez, których zorganizowanie obozu nie było by możliwe:

Wójta Gminy Żurawica Pan Tomasz SZELESZCZUK,

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr w 1 Żurawicy

Pani mgr Renata DREWNIAK.

Dziękujemy również:

Pani Jolanta BEER,

Pan Wiesław FFRONC,

Andrzej BEDNARZ,

Bartłomiej PIÓRO,

Agata GODOS,

Zarząd LKS Żurawianka Żurawica,

Kacper PŁOCICA, Kamil BOJKO, Marcin CURYŁO, Filip TYWONIUK,

MARING TV

SAMBA TV

MAREK KULPA - BLAUDER

Zapraszam również do relacji z obozu dochodzniowego Pani Agaty GODOS zamieszczonej na stronie Urzędu Gminy Żurawica.

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com