09 kwietnia 2024, godz. 15:08, 31 wyświetleń

Żurawianka Żurawica -LKS Korona Olszany 0 ; 3 ( 0 :1 )

Żurawianka : Trzeciak – M.Przybyszek (Barszczowski), Zabłocki ,Maksym ( Podwyszyński) , Stelmach , Podolak , Jarosz , Biały , Majcher ( Wilkos) Kowal , Kud

W rezerwie pozostał Marcin Górniak

Kartki : Stelmach ,Podolak ( żółte ) Kowal ( czerwona)

Żurawianka w tym spotkaniu była jak bokser , który miał plan na walkę dopóki nie został trafiony .

W pierwszych minutach spotkania mieliśmy odgwizdany prawidłowy rzut karny .

Wślizgiem odebrać futbolówkę próbował Mariusz Przybyszek , jednak trafił w nogi zawodnika przyjezdnych . Ignacy Lis , arbiter główny zawodów , wskazał na punkt oddalony 11 metrów od bramki Bartłomieja Trzeciaka .Do “ wapna” podszedł doświadczony defensor Korony i umieścił piłkę w bramce uderzając pewnie w środek bramki.

Plany trenera Łukasza Przybyszka pokrzyżowała wymuszona zmiana Kamila Maksyma , który z powodu gorszego samopoczucia musiał opuścić plac gry .

Podwyszyński zameldował się w jego miejsce zajmujac lewe skrzydło , zaś Łukasz Jarosz zmienił flankę na prawą .

W tej połowie po uderzeniu Młynarskiego z dalszej odległości piłkę wyekspediował na róg Trzeciak popisując się efektowną paradą .

W 56 minucie Grzegorz Kowal otrzymał czerwoną kartkę za faul na Mateuszu Chawie bramkarzu gości co utrudniło miejscowym gonienie wyniku.

Na listę strzelców wpisali się jeszcze Młynarski Miłosz i Sikora Patryk ustalając wynik zawodów na

0 : 3.  Wynik mógłby być wyższy , gdyby nie postawa w bramce gospodarzy Trzeciaka , który dwukrotnie w drugiej połowie wybronił sytuacje sam na sam.

Najlepszym zawodnikiem po stronie Żurawianki : Bartłomiej Trzeciak .