Sto lat Młodej Parze!

23 sierpnia 2021, godz. 12:17, 463 wyświetleń

Miniony weekend był szczególnie wyjątkowy dla jednego z członków czarno-pomarańczowej rodziny. Wieloletni trener grup młodzieżowych Maciej Duda w minioną sobotę zmienił stan cywilny! Ślub odbył się w kościele pw. Narodzenia NMP w Świętem. Maciej i jego wybranka Iwona prezentowali się wspaniale, a sceneria jarosławskiego Hotelu Coloseum dodawała uroku tej podniosłej chwili.

Z tego miejsca życzymy Wam wszystkiego najwspanialszego na nowej drodze życia!

Marcin Inglot
marcin.inglot92@gmail.com