28 maja 2023, godz. 13:03, 165 wyświetleń

Grzegorz Paska 70 ‘ 1: 4 ( gol samobójczy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego)

Żurawianka : Trzeciak- Gawłowski, Paska, Beer,Rodak , Rodzeń R, Wilkos, Owoc, Kozak D ,Cybulski O. , Wilowski

Kartki : Beer – dwie żółte w konsekwencji czerwona , Cybulski Oskar - żółta

Tęcza : Orłoś- D.Bobko, Gładysz,Wodka, Lizun, Skop,A. Bobko (70 min.P Baran)Kaczmarek,Łukawski (60 min. Badowicz) Buczyński, Pańczyszyn.

Jeden z zawodników gospodarzy już w 1 minucie spotkania zaraz po wznowieniu gry próbował sprawdzić czujność Tomasza Orłosia uderzeniem z połowy boiska. Bramkarz Kosienic spisał się dobrze przenosząc piłkę nad poprzeczką. Nasza drużyna rozpoczęła dobrze ten mecz.

Graliśmy długą piłką. Długie podanir of Beera dało początek akcji bramkowej w osiemnastej minucie meczu  ,  następnie dwie główki asystenta Cybulskiego , oraz Wilowskiego strzelca gola doprowadziło  do  jedynej bramki zdobytej przez Nasz zespół.Orłoś wybiegł z bramki jednak nie zdołal obronić strzału napastnika gospodarzy.Gra Żurawianki ,  uległa pogorszeniu po objęciu prowadzenia , wybijaliśmy na oślep , po stracie futbolówki w środku pola , po nieudanej kombinacji między Wilkosem a Gawłowskim straciliśmy bramkę na 1 :1 po podaniu jednego z pomocników Tęczy , Buczyński Fabian zdecydował się na samotny rajd przy biernej postawie obrony pokonał strzałem po ziemi Trzeciaka.

5 minut  później znowu na listę strzelców wpisał się Buczyński.Tęcza z ogromną swobodą przedostowała się w  nasze pole karne .To goście w przeciągu wczorajszego spotkania lepiej operowali futbolówką angażując boki obobrony..W 58 minucie dublet uzyskał Fabian Buczyński. W 70 minucie po drugim rzucie wolnym bramkę samobójczą strzelił Paska. Po dośrodkowaniu strzelił najpiękniejszą bramkę spotkania.(niestety samobójczą) Żurawianka miała swoje okazję za sprawą Wilkosa , którego uderzenie wybronił Orłoś , oraz Jakuba Owoca , którego strzał po rykoszecie nieznacznie minął okienko bramki Tęczy.