Trudny mecz z Tęczą Kosienice

16 marca 2024, godz. 20:12, 60 wyświetleń

Jutro czeka nas pojedynek z Tęczą Kosienice.Będzie to trudny pojedynek dla naszego zespołu o czym może świadczyć porażka w meczu sparigowym dnia 11 lutego 2024 . Ulegliśmy drużynie gości w test meczu 7 :1 rozegranym w okresie przygotowawczym. Mecz ligowy rozpocznie się 17 marca 2024 o  15.00
W poprzednim meczu ligowym rozegranym 13 sierpnia 2023 roku przegraliśmy 5 :0 .Tamto spotkanie ligowe , było debiutem w barwach Żurawianki dla grającego trenera Łukasza Przybyszka , który rozegrał jak do tej pory jeden oficjalny mecz w barwach klubu.
Rywalizacje z drużyną z Kosienic znacząco utrudnila kontuzja jaką w 28 minucie rozgrywania pierwszej połowy odniósł Jarosław Gawłowski , którego uraz wykluczył do końca rundy jesiennej.
Wsponiany gracz w nadchodzącej rundzie nie będzie reprezentował barw Klubu.
Zmienia przynależność klubową , wzmacniając zespól Rady   Orzechowce

Wyniki sparingów :
MKS Radymno 7 :1 Żurawianka
Biało -Czerwoni Kaszyce - Żurawianka 5 :1
Tęcza Kosienice - Żurawianka 7 :1
Łęg Łowce 2 :0 Żurawianka
KS Arłamów - Żurawianka 3 :3
Miękisz Nowy - Żurawianka 5 :0
Transfery
Przychodzą :Konrad Majcher ( poprzednio LKS Batycze) , Jakub Nizioł ( skrzydłowy, Polonia II Przemyśl , )  , Karol Barszczowski  (Artmax Pikulice)

Odchodzą :Jarosław Gawłowski , Robert Rodzeń , Marcin Curyło (wszyscy Rada Orzechowce)

Cieszy również fakt, że na stałe do gry powrócił Dominik Biały, Grzegorz Kowal.
Po kontuzji wraca również Krystian Piotrowski.

Adrian Domański
adriandomanski270@gmail.com