Trudny wyjazd do Fredropola na mecz z Unią

19 maja 2023, godz. 12:15, 146 wyświetleń

Unia Fredropol – LKS Żurawianka Żurawica dnia 21.05.2023 r .o godzinie 17.00

Wyjazdy do Fredropola dla Żurawianki zawsze są ciężkie.Naszą zmora w meczach w tym sezonie są rzuty rożne czy wykonywane przez przeciwników , w ataku. rzuty z autu , których się obawiam , gdyż w takich chwilach często przegrywamy pojedynki główkowe z piłkarzami przeciwnika.

Poprzedni mecz przegraliśmy z Unią 1 :5 u siebie w Żurawicy 16.10.2022 roku , autorem jedynej bramki dla Żurawianki był Kacper Wilowski .

Na listę strzelców w barwach Unii wpisywali się Pelc Konrad w minucie 9 oraz 55 , Sienkiewicz Marcin (18’ i 68”) oraz Kamil Podbilski w 36 minuciue gry .

Wtedy wystąpiliśmy w jedynastu , a w rezerwie pozostawał Jakub Owoc.

Kadra Żurawianki w niedzielnym spotkaniu może być podobna liczbowo do pierwszego naszego starcia z października ubiegłego roku.

Unikam spoglądania w sytuację w wyższych ligach .My mamy swoją pracę do wykonania.

Musimy w tak trudnych warunkach kadrowych walczyć o każdy punkt , o każdy milimetr boiska.

Musimy za wszelką cenę zbliżyć się punktami do Wiaru Krówniki.

Musimy pokazać wolę walki , spróbować przejąć inicjatywę w tym meczu .

Środek pola będzie kluczowy , nie możemy oddać pola przeciwnikowi.

Będzie to trudnym zadanie dla naszych graczy , gdyż Unia posiada przewagę wzrostu nad naszym zespołem.

W tej kolejce będziemy uważnie śledzić pojedynek rezerw Polonii Przemyśl z Wiarem Krówniki.

Tylko ta drużyna jest w naszym zasięgu aby ją wyprzedzić .Mowa tu o zespole z Krównik ,a kolejek do końca coraz mniej.

Pamiętajmy ,że jeszcze Nasz zespół czeka starcie z Tęczą Kosienice i Polonią II Przemyśl w późniejszych meczach. Potrzebujemy punktów  niczym tlenu!

Nawet rezygnacja ze startu w rozgrywkach ligowych sezonu 2023/2024 drużyny Pogórza Dubiecko ogłoszona dnia 4 maja 2023 roku nam nie pomoże , jeśli nie wyprzedzimy Wiaru !

Kolejka 26 20- 21 Maja 2023

Polonia II Przemyśl, -, Wiar Krówniki, 21 maja, 17:00