Trzecia kolejka Żaków F - 1, Grupy 3 za nami!

19 września 2021, godz. 14:09, 239 wyświetleń

W dniu 18.09.2021 r. w Przemyślu odbył się 3 turniej Żaków F-1. Ze względu na bardzo niesprzyjającą aurę komplet zawodników zebrało dwie drużyny Orlik Przemyśl i Żurawianka.
Żurawianka wygrała z Orlikiem Przemyśl 7:4.
Brawo dla zawodników i rodziców, że pomimo bardzo deszczowej pogody zdecydowali sie pojechać na zawody.

W tym dniu Orlik Przemyśl zorganizował również Dzień Sportu na Orliku gościem specjalnym była Ewa Kopczak-Chudzio z Przemyśla, która w tym roku zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 59 kg uzyskując w dwuboju 141 kg (63/78 kg). Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski oraz innych prestiżowych zawodów.
Serdecznie dziękujemy za przyjęcie za upominki dla dzieci i trenera.

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com