Turniej na zakończenie obozu dochodzeniowego.

08 marca 2022, godz. 01:37, 150 wyświetleń

Turniej Dochodzeniowy odbył się w dniu 25.02.2022r. w kategorii ORLIK MŁODSZY - ROCZNIK 2012 I MŁODSI. Zawody piłkarskie odbyły się na hali sportowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 Żurawicy pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Żurawica Pana Tomasza SZELESZCZUKA. W turnieju wzięły udział;

1. ŻURAWIANKA ŻURAWICA, która była podzielona na trzy drużyny: białą, pomarańczową i żółtą

2. POLONIA PRZEMYŚL, która była podzielona na dwie drużyny: białą i niebieską

3. CZUWAJ PRZEMYŚL

4. GŁOGOWSKA AKADEMIA SPORTU

5. SPARTA LEŻAJSK

Turniej otworzyła o godzinie 09:00 Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy Pani mgr Renata DREWNIAK. Od tego momentu drużyny rywalizowały zaciekle o laur zwycięstwa do godziny 15:30. Każda z drużyn rozegrała po 7 meczy. Wyniki poszczególnych meczów i końcowa tabela prezentowały się następująco:

Na turnieju nie zabrakło nagród indywidualnych:
najlepszym bramkarzem zosta
ł Adam Nowicki z drużyny Sparta Leżajsk,
najlepszym strzelcem zosta
ł Michał Baran, który strzelił aż 9 bramek z drużyny Polonia Przemyśl 1,
najlepszym zawodnikiem turnieju zosta
ł Maciej Sitarz z drużyny Głogowska Akademia Futbolu "GAF",
najlepsz
ą zawodniczką turnieju została Zuzia Szal - rocznik 2014 z drużyny Żurawianka Żurawica.
Wybrano równie
ż najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach i zostali nimi: Szymon Wilk, oraz Fabian Danowski z Polonii Przemyśl 1 oraz 2, Karol Bobko, Michał Szczęsny, Arkadiusz Rodzeń - Żurawianka Żurawica, pomarańczowi, biali, żółci Filip Gondek - Sparta Leżajsk, Mikołaj Kuroń - Głogowska Akademia Futbolu "GAF" Hubert Kopeć - Czuwaj Przemyśl.
Wr
ęczona została również statuetka dla najlepszego wykonawcy rzutów karnych na obozie dochodzeniowych i otrzymał ją Wiktor Nietrzeba z Żurawianka Żurawica.
Nagrody wr
ęczył Wójt Gminy Żurawica Pan Tomasz SZELESZCZUK pod, którego honorowym patronatem turniej się odbywał i który ufundował puchary, statuetki i medale dla zawodników wraz z
Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy Panią mgr Renatą DREWNIAK.

Pomoc medyczną na turnieju zapewniał Polski Czerwony Krzyż (PCK).
ędziami turnieju byli:
Kacper PŁOCICA, Kamil BOJKO, Marcin CURYŁO, Filip TYWONIUK,
Serdeczne podziękowania kierujemy również do:
Pani Jolanta BEER (za opiekę i pomoc w szkole),
Pan Wiesław FFRONC, Andrzej BEDNARZ (za przygotowanie statuetek i pucharów), Bartłomiej PIÓRO (za plakat o turnieju), Agata GODOS (za zdjęcia i relację z turnieju, otwartość i profesjonalizm), Zarząd LKS Żurawianka Żurawica, MARING TV (obsługa video), SAMBA TV (relacja z turnieju, wywiady, zdjęcia, poświęcony czas), MAREK KULPA - BLAUDER (za przygotowanie nalepek na medale).

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com