Turniejowy weekend najmłodszych.

16 stycznia 2023, godz. 23:13, 175 wyświetleń

Miniony weekend nasi zawodnicy spędzili bardzo aktywnie. Nasza Akademia skorzystała z zaproszenia kolegów z OMS Orły gdzie rozegraliśmy trzy turnieje w ciągu dwóch dni  (sobota i niedziela). W sobotę w godzinach 09:00 - 11:45 rywalizowali zawodnicy z rocznika 2013. W turnieju udział wzięli również rówieśnicy z klubu Sanoczanka Święte oraz OMS Orły / Duma Przemyśla.
Następnie w godzinach 12:15-15:00 do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2012. W turnieju udział wzięły drużyny: OMS Orły, Duma Przemyśla, UKS Młode Wilki z Nizin. Natomiast w niedzielę zawodnicy z rocznika 2011 rywalizowali w godzinach 09:00 - 11:45, z rówieśnikami z  Akademia Piłkarska Jarosław oraz OMS Orły / Duma Przemyśla, Czuwaj Przemyśl.

Dziękujemy za zaproszenie i wspólną rywalizację.

Jarosław Gawłowski
jarek.gawlowski@gmail.com