Umieją strzelać tylko w ostatnich minutach!

03 maja 2021, godz. 17:35, 400 wyświetleń

LKS BATYCZE - ŻURAWIANKA

2 : 2 (0 : 0)

Bramki:

1 : 0 – K. Bajwoluk 70’,

1 : 1 – G. Beer 85’,

1 : 2 – G. Beer 88’,

2 : 2 – Głogowski 92’.

LKS Batycze: Sait – Baran, Gębala (ż), Grendus, Sura (ż) – Szczepanik, A. Włoch, Gałuszka (75' M. Włoch), Głogowski (ż) – Behijowskij, K. Bajwoluk.

Żurawianka: Bojko - A. Bajwoluk, G. Beer, Gawłowski (ż), Szymański – Biały (70' Kowal), Kohut, Majcher, Owoc (75' Górniak) – Dmitrzyk (75' M. Bąk), Ł. Bąk.

Sędziował: Paweł Rabka (Przemyśl).

Widzów: Bez publiczności.

Wyniki pozostałych meczy: San Hureczko – Grom Wyszatyce 8 : 0, Wiar Huwniki - Tęcza Kozienice 3 : 1, LKS Nakło – Orzeł Torki 1 : 5, Bizon Medyka - Pogórze Dubiecko 1 : 2, Fort Jaksmanice – Unia Fredropol 5 : 3, Gwiazda Maćkowice – Strażak Sośnica 8 : 2, Wiar Krówniki – Cresovia Kalników 6 : 2, LKS Ujkowice - pauzuje.

Wyniki Klasy „O”: Czarni Pawłosiów - Roztocze Narol 3 : 0 vo, MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 3 : 0 vo, Czuwaj Przemyśl – Sanoczanka Święte 4 : 1, Łęk Ostrów – B.-Cz. Kaszyce 1 : 0, GKS Orły – Pogoń Lubaczów 0 : 2, Motor Grochowce – KS Szówsko 2 : 3, Huragan Gniewczyna – MKS Radymno 0 : 0, San Gorzyce – LKS Skołoszów 0 : 1, Zryw Młodów – Granica Stubno 0 : 4, Płomień Morawsko – Fenix Leszno 2 : 0.

Los Żurawianki głównie zależy od wyników samej Żurawianki, ale także w sposób istotny od sytuacji w wyższych ligach, począwszy od II ligi, gdzie sytuacja jest dla naszej III ligi dość klarowna. Nic nie wskazuje, aby z II ligi jakaś drużyna spadła do naszej III ligi. Natomiast bez względu na to w III lidze nie jest różowo z KS Wiązownica i wszystko wskazuje, że jej degradacja do IV ligi będzie nieunikniona, co da zmartwienie drużynie Orła Przeworsk (27 pkt.), czy drużyna z Przeworska podzieli los Startu Pruchnik i wyleci do klasy „O”, rywalizując z Błękitnymi Ropczyce (31 pkt.) i Sokołem Nisko (32 pkt.). Faktem jest, że musi wyprzedzić przynajmniej jedną drużynę. Myślę, że może, gdyż przed sobą ma mecze na własnym boisku z obydwiema drużynami. Na dodatek bilans bezpośrednich spotkań ma korzystniejszy i terminarz łagodniejszy. Żurawianka musi walczyć z drużynami kolejno: z 24 punktami są Wiar Huwniki, Cresovia Kalników, Strażak Sośnica i z 25 punktami LKS Batycze i wyprzedzić również przynajmniej jedną drużynę.

2021-05-03