Ważny mecz na dole tabeli. Do Żurawicy przyjedzie Korona Olszany.

06 kwietnia 2024, godz. 10:18, 36 wyświetleń

A A A

LKS Żurawianka Żurawica - Korona Olszany 7 kwietnia 2024 16.00

Po wygranych jakże ważnych derbach z Gwiazdą pora powalczyć z Ludowy Klub Sportowy Korona Olszany o nasz byt w rozgrywkach!

Sytuacja w dole naszej tabeli jak i wyższych ligach nie jest kolorowa jeżeli chodzi o nasz rejon! Jedno jest pewne z niedzielnego pojedynku Żurawianka musi wyjść z kompletem punktów!

Poprzednie spotkanie między tymi zespołami odbyło się , w Olszanach. Spotkanie zakończyło się remisem 1 :1 . Bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Daniela Kohuta zdobył w 47 minucie meczu zdobył napastnik Żurawianki Krystian Piotrowski w 47 minucie meczu .

8 minut póżniej wyrównał Miłosz Młynarski uderzeniem w okienko bramki Trzeciaka .

Był to bardzo ładny strzał .

Żurawianka obecnie ma dwa punkty straty do Korony Olszany prowadzonej przez trenera Macieja Ryniaka .

Będzie to bardzo ważny mecz. To spotkanie o byt , więc każda z drużyn wyjdzie na boisko aby pokonać swoich przeciwników.

Sytuacja w wyższych klasach rozgrywkowych preezentuje się następująco :

Polonia Przemyśl zajmuje 16 pozycję w tabeli z dorobkiem 19 punktów mając przed sobą mecz z faworyzowana Pogonią - Sokół - Lubaczów tracąc do bezpiecznej czternastej pozycji 6 punktów.

Z III ligi grupy IV zagrożone spadkiem do naszej IV ligi podkarpackej zagrożone są zespoły Karpat Krosno i Sokoła Sieniawa .

W pierwszej lidze na bezpiecznym miejscu znajduję się Resovia mająca 2 punkty przewagi nad miejscem spadkowym.

Czas najwyższy pokazać , że mecz na stadionie w Żurawicy , to ciężka przeprawa .