Wręczenie Zielonych Gwiazdek Certyfikacji Szkółek Piłkarskich w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej

11 stycznia 2023, godz. 22:03, 147 wyświetleń

Początek roku był bardzo miły dla kilkudziesięciu klubów z województwa podkarpackiego. 58 z nich odebrało z rąk prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby zielone gwiazdki certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. To wyróznienie przypadło również naszemu klubowi, z którego jesteśmy dumni. Po oficjalnym wręczeniu odbyło się też szkolenie obsługi programu, które przeprowadził wojewódzki koordynator certyfikacji Marcin Król.

Komentarzu udzielili:
Marcin Król - wojewódzki koordynator certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN,