Żurawianka Żurawica 0 :5 Granica Stubno (0:4)

Żurawianka : Trzeciak , Maksym.Beer , Paska, Rodak , Gawłowski ,Wilkos, Owoc , Górniak ,Cybulski ,Wilowski .Z ławki weszli :Piejko(35’ za Maksyma ) i Robert Rodzeń za Wilowskiego w 80’

Kartki : Wilowski (Żurawianka), Wolański , Andrzej Kot (Granica) wszyscy po żółtej

Granica : Wierzbicki ,Jaroch ,Sobolewski , Kopeć, A.Kot , F. Kot ,Harłacz , Styś, Hrycelak, Kupiec ,K.Kopacz Ławka :Wolański (61’ Kupiec zszedł ) , Kopacz D( zszedł Kopacz Kacper 80’) ,

14’ Kacper Kopacz

27’ Kacper Kopacz

37’Fabian Kot

78’ Wolański Kacper

Przegraliśmy zasłużenie , wysoko stwarzając mało okazji bramkowych(takich w których bramkarz Granicy musiał się wykazać swoimi umiejętnościami. Goście zagrali z nominalnym bramkarzem na środku obrony przez 72 minuty czego Żurawianka nie wykorzystała!

W 11 minucie grający trener gości otworzył wynik spotkania po precyzyjnym dograniu x rzutu rożnego .

Minęły 3 minuty a bramkę zdobył Kacper Kopacz.

W 27 minucie znowu trafił Kopacz , który wyszedł sam na sam z Trzeciakiem i wślizgiem umieścił piłkę w bramce.

W 37 ‘ po zagraniu z rogu piłka przeszła wszystkich naszych obrońców trafiła do Andrzeja Kota , który wykazał się przytomnością umysłu i poddał futbolówkę Fabianowi Kotowi .Ten nie zastanawiając się długo oddał strzał , którym pokonał Trzeciaka .

Jedyny grożny strzał z Naszej drużyny w pierwszej połowie oddał Gawłowski , który z około 20 metrów od bramki .Uderzył sprytnie nad murem . Piłkę lecącą w prawy górny róg bramki wybił ekwilibrystyczną interwencją wybił Wierzbicki.

Cały mecz toczony był w deszczowej pogodzie .Piłka zatrzymywała się w kałużach co utrudniało obu drużynom rozgrywanie akcji. Żurawianka potrafiła w drugiej części gry stworzyć zagrożenie pod bramką Granicy , kiedy to uderzenie po ziemi Dawida Wilkosa wybronił rzucając się do piłki i parując uderzenie Wierzbicki.

W 78 ‘ dogranie kolegi na bramkę zamienił Kacper Wolański , który przypieczętował wysoką wygraną Granicy.

Wyniki zaległej 19 kolejki :

Czuwaj Przemyśl, 3 :0 (vO) Wiar Krówniki, 17 maja, 17:30

w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 12:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, , ,

LKS Batycze, -, LKS Nakło,

w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 12:00) odwołany / w drugim terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska, , ,