Z Sanem Hureczko ciąg dalszy walki o byt!

31 maja 2021, godz. 05:54, 430 wyświetleń

ŻURAWIANKA – SAN HURECZKO

godz.17:30 dnia 02.06.2021 r.

Po Bizonie Medyka, teraz przychodzi kolej na San Hureczko. Przed nami kolejka niesamowicie ciekawa. Spotykają się ze sobą drużyny, które z jednej strony walczą o czołowe miejsce w tabeli i o awans, a z drugiej strony drużyny walczące o byt i pozostanie w A klasie. Jedynie mecz w Dubiecku nie ma takiego znaczenia. Wyniki tych spotkań mogą zadecydować niemal o wszystkim. Najważniejszy mecz odbędzie się w Krównikach i Torkach, których waga jest znacząca dla awansu. Mecze w Bolestraszycach, Fredropolu, Kalnikowie, Batyczach i Wyszatycach w zasadzie dla obu rywali mają kolosalne znaczenie. Wyniki tych spotkań będą nas interesować, a szczególności pojedynek z Sanem Hureczko. Strefa spadkowa powiększyła się aż do jedenastu drużyn, co podnosi rangę każdego spotkania. Na wstępie należy przeanalizować wyniki i konsekwencje po ostatniej kolejce, która uformowała ten niesamowity tłok w strefie spadkowej. Żurawianka w tej chwili ma już cztery punkty przewagi nad ścisłą grupą spadkową. Układ terminarza umożliwia dalsze korzyści po nadchodzącej kolejce, by w niedzielę jechać do Maćkowic na prawdziwy bój o wszystko. Pamiętajmy, że w Hureczku wygrała Tęcza Kosienice i San też jest do pokonania przez Żurawiankę! POWODZENIA I SZCZĘŚCIA ŻURAWIANKO!

W pozostałych parach grają: Cresovia Kalników - Gwiazda Maćkowice, Orzeł Torki - Wiar Huwniki, Unia Fredropol - LKS Ujkowice, Pogórze Dubiecko – Tęcza Kosienice, Wiar Krówniki - Fort Jaksmanice, LKS Batycze – Bizon Medyka, Grom Wyszatyce - Strażak Sośnica, LKS Nakło - pauzuje.

2021-05-31