Za 5 dwunasta przed sezonem!

05 sierpnia 2021, godz. 11:50, 353 wyświetleń

RAPORT!

Na dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek w przemyskiej A klasie nie znamy pełni składów zawodników zgłoszonych do rozgrywek. Wiadomym jest, że pierwszy mecz nowego sezonu rozpocznie się w Kosienicach o godz. 17:00 dnia 07.08.2021 r., pomiędzy miejscową Tęczą a Pogórzem Dubiecko. Będzie to jeden z ciekawszych meczy, w którym trudno przewidzieć faworytów. Ciekawym jednak są składy osobowe poszczególnych zespołów, jakie zgłoszono do rozgrywek. Do tej pory nie zgłoszono składów pięciu zespołów: Fort Jaksmanice, Leśnik Bircza, Strażak Sośnica, Wiar Krówniki i Żurawianki. Do tej pory zgłoszono następującą ilość zawodników:

1. Unia Fredropol – 35
  2. LKS Nakło – 31
  3. Pogórze Dubiecko – 31
  4. San Hureczko – 23
  5. Korona Trójczyce – 22
  6. Wiar Huwniki – 21
  7. B.-Cz. Kaszyce – 20
  8. Tęcza Kosienice – 18
  9. Gwiazda Maćkowice – 17
  10. Motor Grochowce – 14
  11. Cresovia Kalników – 9

Widzimy zatem, że część zespołów w ostatniej chwili dokona rejestracji własnych kadr, ale już wiadomo, że szczupłość kadr widać w drużynach Kalnikowa, Grochowiec. Maćkowic i Kosienic. Według mojej orientacji kadrowo nie powinno być źle w Forcie, Leśniku i Żurawiance, a pod znakiem zapytania stoi Strażak Sośnica, gdyż występuje tam zaskoczenie z powrotem do A klasy po ówczesnej degradacji. Zapewne raport ten jeszcze nie jest kompletny, gdyż okres zgłoszeniowy może się znacznie przedłużyć.

2021-08-05